GRANADA UPISALA DRUGU POBEDU U SEZONI: Uzuni i Saragosa doneli trijumf nad Kadizom

PRIMERA

Fudbaleri Granade pobedili su na svom terenu ekipu Kadiza sa 2:0, u utakmici 19. kola španske Primere.

Granada je upisala drugu pobedu u sezoni, prvu još od avgusta, ali je i dalje pretposlednja na tabeli sa 11 bodova. Kadiz se nalazi na 17. poziciji sa četiri boda više.

Mitro Uzuni je u 22. minutu doveo Granadu u vođstvo, a konačan rezultat postavio je Brajan Saragosa u 70. minutu.

Gostujući tim je skoro celo drugo poluvreme igrao sa igračem manje, pošto je Ruben Sobrino u 54. minutu dobio crveni karton.

Fudbaleri Granade će u narednom kolu španskog prvenstva gostovati Betisu, dok će Kadiz dočekati Valensiju.