FA KUP: Bristol siti eliminisao Vest Hem, Vulvsi u produžecima izbacili Brentford

fuDBAL

Fudbaleri Bristol sitija plasirali su se u četvrto kolo engleskog FA kupa, pošto su na svom terenu pobedili Vest Hem sa 1:0.

Strelac pobedonosnog gola za ekipu koja nastupa u drugoj ligi bio je Tom Konvej u trećem minutu.

Premijerligaš Vest Hem je od 51. minuta igrao sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Said Benrama.

Bristol će u četvrtom kolu dočekati boljeg iz duela Notingem Forest - Luton.

U duelu dva premijerligaša, Vulverhempton je na svom terenu posle preodužetaka pobedio Brentford sa 3:2. Posle regularnog dela meča rezultat je bio 2:2.

Vulverhempton će u četvrtom kolu gostovati Vest Bromvič Albionu.

Plasman u narednu rundu obezbedio je i Luton savladavši u gostima Bolton sa 2:1, i u četvrtom kolu će gostovati boljem iz meča Kristal Palas - Everton.

Birmingem je posle preokreta kao domaćin pobedio Hal Siti, a strelac odlučujućeg gola bio je Koji Mijoši u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena. Birmingem će gostovati Lesteru u narednoj rundi.

Njuport je u gostima pobedio Istli sa 3:1, i u četvrtom kolu će dočekati pobednika meča Vigan - Mančester junajted.