ZVEZDA NADIGRALA SPARTAK: Crveno-beli slavili nad pulenima Nenada Lalatovića u trećem prijateljskom meču na Kipru

trening meč

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su nad Spartakom sa 3:1 u trećoj kontrolnoj utakmici na pripremama na Kipru.

Subotičane je načeo Lučić u 22. minutu, a prednost je duplirao Nikolić prvom minutu drugog poluvremena.

Crveno-beli su nastavili da ređaju sjajne šanse, a jednu od njih u pogodak je pretvorio Mijatović - u 66. minutu golman Spartaka je bio matiran treći put u ovom meču.

Ali, zatresla se i mreža Zvezde - Ubiparip je u 82. minutu pronašao put do gola i lako savladao Popovića.

Naredni meč na pripremama Zvezda će odigrati protiv lučanske Mladosti 28. januara.

Početni sastavi:

Crvena zvezda: Popović - Nikolić, Dragović, Spajić, Radojević - Mijailović, Kanga, Knežević - Lučić, Olajinka, Ndiaje. Spartak: Vulić - Bogićević, Prijović, Ćalasan - Tošeski, Đurasović, Krsmanović, Stanojev - Bjelović, Todorovski, Mudrinski.

Fudbaleri Crvene zvezde igraju treći pripremni meč na Kipru, a rival prvaka Srbije je Spartak iz Subotice.

Nedostatak kvalitetnih protivnika uticao je da crveno-beli zakažu prijateljski meč sa klubom iz Super lige Srbije.

Nema sumnje da će Vladan Milojević i na ovoj utakmici kombinovati sa timom kako bi pred početak drugog dela sezone imao jasnu sliku na koga i koliko može da računa.