NJUKASL SAVLADAO ASTON VILU NA GOSTOVANJU: Fulam i Everton remizirali, Luton ubedljiv protiv Brajtona

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Fulama i Evertona odigrali su u Londonu nerešeno 0:0 u 22. kolu Premijer Lige.

Ekipa Fulama je trenutno 12. sa 25 bodova, dok je Everton 18. sa 18 bodova.

Fulam u sledećem kolu gostuje Barnliju, dok Everton dočekuje Totenhem.

U istom terimu, Luton je pobedio Brajton kod kuće 4:0.

Napadač Lutona Elajdža Adebajo postigao je het-trik golovima u prvom, 42. i 56. minutu. Čidozi Ogbene je bio stelac u trećem minutu.

Luton je trenutno 17. na tabeli sa 19 bodova, a Brajton osmi sa 32 boda.

Brajton u sledećem kolu dočekuje Kristal Palas, a Luton gostuje Njukaslu.

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su na svom terenu Šefild junajted sa 3:2, u meču 22. kola engleske Premijer lige.

Strelci za Kristal Palas bili su Ebereči Eze u 17. i 27. i Majkl Olise u 67. minutu.

Golove za Šefild postigli su Brereton Dias u prvom i Džejms Mekati u 20. minutu.

Kristal Palas je na 14. mestu sa 24 poena, a Šefild je na poslednjoj, 20. poziciji sa 10 bodova.

U narednom kolu, Kristal Palas će gostovati Brajtonu, dok će Šefild dočekati Aston Vilu.

Fudbaleri Njukasla su u gostima pobedili Aston Vilu sa 3:1, i tako prekinuli niz od četiri poraza u prvenstvu.

Pogotke za Njukasl su postigli Fabian Šar u 32. i 36. i Aleks Moreno autogol u 52. minutu.

Jedini gol za Aston Vilu postigao je Oli Votkins u 71. minutu.

Njukasl je sedmi sa 32 poena, a Aston Vila je četvrta sa 43 boda.