TOTENHEM OSTAO BEZ TRIJUMFA NA "GUDISON PARKU" Everton u 94. minutu stigao do boda

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Evertona i Totenhema odigrali su nerešeno 2:2, u utakmici 23. kola Premijer lige.

Totenhem je poveo već u četvrtom minutu pogotkom Rišarlisona, izjednačio je Džek Harison u 30. minutu, da bi Rišarlison svojim drugim golom na meču u 41. minutu ponovo doneo prednost gostujućem timu.

Rezultat se nije menjao sve do 94. minutu kada je Džared Brentvajt pogodio za izjednačenje i bod Evertona.

Ekipa Totenhema je četvrta na tabeli sa 44 boda, dok je Everton na 17. poziciji sa 19 bodova.

U narednom kolu Premijer lige, Totenhem dočekuje Brajton, a Everton ide u goste Mančester sitiju.