VLAHOVIĆ SE VRATIO I POGODIO: Srpski golgeter sa PENALA ponovo strelac za Juventus!

serija a

Fudbaleri Verone i Juventusa odigrali su nerešeno 2:2, u utakmici 25. kola italijanske Serije A.

Bila je ovo četvrta uzastopna utakmica u Seriji A u kojoj Juventus nije slavio, pa je klub iz Torina i dalje drugi na tabeli sa 54 boda, ali sada ima devet bodova manje od vodećeg Intera koji ima i utakmicu manje.

Verona je na 18. poziciji sa 20 osvojenih bodova.

Verona je povela u 11. minutu pogotkom Mihaela Folorunša, a Juventus je izjednačio u 28. minutu golom srpskog napadača Dušana Vlahovića sa penala.

Novu prednost Veroni doneo je Tijani Noslin u 52. minutu, ali je tri minuta kasnije Adrijen Rabio poravnao na 2:2.

Fudbaleri Verone će u narednom kolu Serije A gostovati Bolonji, dok će Juventus dočekati Frosinone.