NIKOLA KRSTOVIĆ POGODIO ZA BOD: Bivši fudbaler Crvene zvezde precizan sa "kreča"

serija a

Fudbaleri Kaljarija pobedili su u gostima Empoli sa 1:0, u meču 27. kola italijanske Serije A. Strelac pobedonosnog gola bio je Jakub Jantko u 69. minutu.

Kaljari je zabeležio petu pobedu u prvenstvu i sa 23 boda zauzima 18. mesto na tabeli. Empoli je na 14. poziciji sa dva boda više. U narednom kolu, Kaljari će dočekati Salernitanu, dok će Empoli gostovati Milanu.

U istom treminu, Frozinone i Leće su u Frozinoneu odigrali nerešeno 1:1.

Poveo je Frozinone golom Valida Šedira u drugom minutu nadoknade poluvremena, da bi izjednačenje Lećeu doneo bivši fudbaler Crvene zvezde Nikola Krstović golom iz penala u 61. minutu.

Frozinone je na 16. mestu sa 24 boda, a Leće je na 13. poziciji sa bodom više. U sledećem kolu, Frozinone će gostovazi Sasuolou, dok će Leće dočekati Veronu.

Ranije danas, Verona je kao domaćin savladala Sasuolo sa 1:0.