JUNAJTED SE PONADAO, A ONDA JE OSETIO MOĆ SITIJA: Spektakularan derbi Mančestera rešio Fil Foden!

premijer liga

Sjajan derbi Mančestera gledali smo ovog popodneva na Etihadu

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom terenu Mančester junajted sa 3:1 (0:1), u meču 27. kola engleske Premijer lige.

Poveo je Junajted golom Markusa Rašforda u osmom minutu, da bi preokret i pobedu Sitiju doneli pogocima Fil Foden u 56. i 80. i Erling Haland u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Utakmica je bila izuzetno uzbudljiva, videli smo neverovatne promašaje, ali i čudesan gol Markusa Rašforda.

Siti je drugi na tabeli sa 62 boda, bodom manje od prvoplasiranog Liverpula. Junajted je šesti sa 44 boda.

U narednom kolu, Siti će gostovati Liverpulu, dok će Junajted dočekati Evertonu.