FANTASTIČAN MEČ U NOVOM PAZARU - HET-TRIK LJAJIĆA UZALUDAN: TSC nosi sva tri boda u Bačku Topolu!

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri TSC-a savladali su Novi Pazar na gostovanju rezultatom 4:3 u meču 28. kola Superlige Srbije.

Meč je obeležio Adem Ljajić, koji je postigao het-trik, ali to njegovom timu nije pomoglo da dođe ni barem do boda.

Gledali smo fantastičan meč.

Prednost gostima doneo je Miloš Pantović u devetom minutu, a Novi Pazar je preokrenuo golovima Adema Ljajića u 11. i 15. minutu iz jedanaesterca

Devet minuta kasnije izjednačio je Aleksandar Ćirković.

Golovima Ivana Milosavljevića u 51. i 55. minutu TSC je poveo sa 4:2, da bi poraz Novog Pazara, svojim trećim pogotkom, ublažio Ljajić u četvrtom minutu nadoknade.

Domaćin je od 88. minuta imao igrača manje jer je Ebenezer Anan dobio direktan crveni karton.

Meč na Gradskom stadionu pratilo je 3.000 gledalaca.

Nakon trećeg uzastopnog poraza, Novi Pazar je ostao osmi na tabeli sa 35 bodova, koliko ima i devetoplasirani Napredak, ali uz meč manje, dok je TSC treći sa 59 bodova.

Novi Pazar će u narednom kolu gostovati Partizanu, dok će TSC biti domaćin Čukaričkom.