PREMIJER LIGA: Remi Njukasla i Evertona, trijumf Notingem Foresta, treća uzastopna pobeda Bornmuta

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Njukasla odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Evertona, u utakmici 31. kola Premijer lige.

Njukasl je poveo golom Aleksandera Isaka u 15. minutu, a u 58. minutu posle upotrebe VAR tehnologije zbog ofsajda je poništen gol njegovog sugrača Dena Berna.

Bod Evertonu doneo je Dominik Kalver Luin u 88. minutu iz jedanaesterca.

Njukasl je sedmi na tabeli sa 44 boda, a Everton je 16. sa 26 bodova.

Fudbaleri Notingem Foresta pobedili su na svom terenu Fulam 3:1.

Domaći su poveli u devetom minutu kada je strelac bio Kalum Hadson-Odoj, a prednost je udvostručio Kris Vud u 19. minutu.

Treći gol za Forest postigao je Morgan Gibs-Vajt, a jedini gol za Fulam postigao je Tosin Adarabiojo u 49. minutu.

Notingem Forest je ostvario sedmu pobedu i prvi je izvan zone ispadanja, na 17. mestu sa 25 bodova.

Fulam je posle 14. poraza 13. sa 39 bodova.

Fudbaleri Bornmuta pobedili su na svom terenu Kristal Palas 1:0, u utakmici 31. kola Premijer lige.

Jedini gol postigao je Džastin Klajvert u 79. minutu, na dodavanje Antoana Semenja.

Fudbaler Kristal Palasa Ebereči Eze postigao je gol u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, ali je posle upotrebe VAR tehnologije pogodak poništen zbog ofsajda.

Bornmut je ostvario treću uzastopnu pobedu, ukupno 11. u ligi i zauzima 11. mesto na tabeli sa 31 bodom.

Kristal Palas je u poslednje četiri utakmice bez pobede, a posle 14. poraza zauzima 14. mesto na tabeli sa 30 bodova.

Fudbaleri Barnlija odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Vulverhemptona.

Barnli je poveo u 37. minutu golom koji je postigao Jakob Brun Larsen, a izjednačio je Rajan Ait-Nuri pogotkom u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena.

Barnli je drugu uzastopnu utakmicu završio remijem i pretposlednji je na tabeli sa 19 bodova, šest manje od Notingem Foresta koji je prvi iznad crte na 17. mestu.

Vulverhempton je 10. na tabeli sa 42 boda.

Fudbaleri Vest Hema odigrali su na svom terenu u londonskom derbiju nerešeno 1:1 protiv Totenhema, u utakmici 31. kola Premijer lige.

Totenhem je poveo u petom minutu golom Brenana Džonsona, a bod domaćima obezbedio je Kurt Zuma pogotkom u 19. minutu.

Totenhem je peti na tabeli sa 57 bodova, dva manje od Aston Vile na četvrtom mestu, koje vodi u Ligu šampiona.

Vest Hem je bez pobede u poslednje četiri utakmice i sa 45 bodova zauzima sedmo mesto.