PREMIJER LIGA: Arsenal siguran protiv Lutona, remi Brentforda i Brajtona, Siti pobedio Aston Vilu uz het-trik Fodena

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Arsenala pobedili su na svom terenu Luton sa 2:0, u meču 31. kola engleske Premijer lige.

Arsenal je do pobede stigao golom Martina Odegarda u 24. minutu i autogolom Daiki Hašioka u 44. minutu.

Arsenal je prvi na tabeli sa 68 bodova, bodom više i utakmicom više od drugoplasiranog Liverpula. Luton je na 18. mestu sa 22 boda.

U narednom kolu, Arsenal će gostovati Brajtonu, dok će Luton dočekati Bornmut.

U istom terminu, Brentford i Brajton su u Londonu odigrali nerešeno 0:0.

Brentford je na 15. mestu sa 28 bodova, a Brajton je na devetoj poziciji sa 43 poena.

Brentford će u sledećem kolu gostovati Aston Vili.

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom terenu Aston Vilu sa 4:1, u meču 31. kola engleske Premijer lige.Strelci za Siti bili su Rodri u 11. i Fil Foden u prvom minutu nadoknade poluvremena, 62. i 69. minutu.

Gol za Aston Vilu postigao je Džon Duran u 20. minutu.

Siti je na deobi drugog mesta sa Liverpulom. Obe ekipe su osvojile po 67 bodova, ali Siti ima utakmicu više odigranu. Prvi je Arsenal sa bodom više.

Aston Vila je na četvrtoj poziciji sa 59 poena.

U narednom kolu, Siti će gostovati Kristal Palasu, dok će Aston Vila dočekati Brentford.