LIVERPUL STIGAO ARSENAL: Redsi savladali Fulam na gostovanju, trka UTROJE se nastavlja!

premijer liga

Fudbaleri Liverpula pobedili su na gostujućem terenu u Londonu Fulam 3:1, u utakmici 34. kola Premijer lige i izjednačili se sa prvoplasiranim Arsenalom.

Liverpul je poveo u 32. minutu golom Trenta Aleksandera Arnolda, a izjednačio je Timoti Kastanj u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Gostujuća ekipa povela je golom koji je Rajan Gravenberh postigao u 53. minutu, a konačan rezultat postavio je Diogo Žota u 72. minutu.

Liverpul sada ima 22 pobede i 74 boda na drugom mestu na tabeli, koliko ima i prvoplasirani Arsenal.

Aktuelni šampion Mančester siti je treći sa 73 boda, ali i utakmicom manje od dva rivala.

Fulam je pretrpeo 16. poraz i sa 42 boda zauzima 12. mesto na tabeli.

Ranije danas u tri utakmice pobede su ostvarile domaće ekipe, Everton je pobedio Notingem Forest 2:0, Aston Vila je bila bolja od Bornmuta 3:1, a Kristal Palas od Vest Hema 5:2.