ZMAJEVI SLAVILI POSLE 12 UTAKMICA: Fudbaleri Voždovca odneli bodove iz Novog Pazara, pobeda Radničkog!

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Voždovca pobedili su večeras u Novom Pazaru istoimenog domaćina 1:0, u utakmici 31. kola Super lige Srbije.Strelac jedinog gola na meču bio je Džunior Flemings u 56. minutu.

Meč na Gradskom stadionu pratilo je oko 1.500.gledalaca.

Domaćin je meč završio sa igračem manje na terenu jer je Ebenezer Anan dobio direktan crveni karton u 83. minutu.

Novi Pazar je pao na 10. mesto na tabeli plej-auta sa 36 bodova, dok je Voždovac, koji je upisao prvu pobedu nakon 12 utakmica bez trijumfa u prvenstvu i Kupu, dve pozicije lošije plasiran i ima tri boda manje.

U narednom kolu, Novi Pazar će gostovati u Surdulici ekipi Radnika, dok će Voždovac biti domaćin subotičkom Spartaku.

Fudbaleri Radničkog pobedili su na svom terenu u Nišu Radnik iz Surdulice 1:0.

Jedini gol postigao je David Petrović u devetom minutu nadoknade vremena.

Radnički je 11. na tabeli sa 36 bodova, a Radnik je poslednji sa 17 bodova.