Deportivo slavio protiv Malage

Minimalna pobeda

Jedini gol za ekipu iz La Korunje postigao je Piči u 57. minutu

BEOGRAD - Fudbaleri Deportiva iz La Korunje pobedili su večeras na svom terenu Malagu sa 1:0 u utakmici 18. kola španske Primere. Deportivo je nakon šest utakmica bez pobede i novogodišnje pauze uspeo da dođe do prvog trijumfa u Novoj godini i tako su načinili bitan korak u borbi za opstanak. Gol odluke na Riazoru postigao je Piči u 57. minutu. Malaga je tokom većeg dela meča imala terensku inicijativu, ali je domaća ekpia propustila nekoliko šansi.Fudbaleri Sevilje pobedili su na svom terenu Osasunu sa 1:0. Sevilja je tako prekinula seriju od pet utakmica bez pobede, a Osasuna je ostala prikovana za dno tabele. Pobedu Sevilji doneo je Emir Spahić u 83. minutu.Levante je ranije pobedio Bilbao s 3:1, a Valensija je u gostima nadigrala Granadu s 2:1.