Gol Petrovića, pa potop na meču Genčerbirligi - AZ

Petrović je dobru partiju protiv AZ-a u prvom poluvremenu prijateljskom meča krunisao golom za 1:0 u 30. minutu

Fudbaleri Genčlerbirligija, za koji igraju četiri srpska igrača i AZ Alkmara igrali su prijateljski meč koji je prekinut pri rezultatu 1:1 zbog nevremena i prave oluje na kraju prvog poluvremena.Dušku Tošiću, Radoslavu Petroviću i Dejanu Lekiću se nedavno pridržio Nemanja Tomić koji je golom obeležio debi u "srpsko-turskom" timu, a sada je u glavnoj ulozi bio njegov bivši saigrač iz Partizana.

Petrović je dobru partiju protiv AZ-a u prvom poluvremenu prijateljskom meča krunisao golom za 1:0 u 30. minutu, da bi holandska ekipa stigla do izjednačenja preko Henriksena. Ipak, jaka kiša i potopljen teren nisu dozvolili fudbalerima da odigraju drugo poluvreme, pa je meč prekinut posle samo tri minuta igre u nastavku.