MANĆINI OSTAJE: Siti pregazio Lids

Izborili četvrtfinale FA kupa

Mančester siti je na svom terenu deklasirao Lids s 4:0

MANČESTER - Fudbaleri Mančester sitija plasirali su se u četvrtfinale FA kupa, pošto su danas u osmini finala pobedili Lids sa 4:0 (2:0).

Siti je pitanje pobednika rešio posle samo 15 minuta igre kada su ubedljivu prednost domaćinu doneli Jaja Ture i Kun Aguero iz penala.

Argentinac Karlos Tevez povisio je na 3:0 u 52. minutu, a u nastavku meča Aguero se još jednom upisao u listu strelaca.

U pobedničkom timu ceo meč odigrali su srpski reprezentativci Aleksandar Kolarov i Matija Nastasić. Vigan je u gostima nadigrao Hadersfild s 4:1. Golove za goste dali su Kone u 40. i 89, Mekmanaman u 31. i Mekartur u 56. minutu. Jedini strelac za domaći tim bio je Novak u 62.Sutra će Mančester junajted dočekati Reding.