BRILJIRAO: Prvi het-trik Daude u dresu Zvezde

Nigerijac se pokazao

Zvezda je pobedila Jedinstvo s 4:1, a Dauda je postigao tri gola

BEOGRAD - Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su ekipu Jedinstva sa Uba rezultatom 4:1 u prijateljskom meču na Marakani.Tri gola za crveno-bele postigao je Dauda u 11, 42. i 50. minutu, dok se jednom u listu strelaca upisao Dimitrijević u drugom minutu sa penala. Jedini pogodak za Jedinstvo dao je Stojanović u 32. minutu.Za Crvenu zvezdu su igrali fudbaleri, koji nisu imali zapaženu minutažu u prva tri prolećna kola pojačani sa pet omladinaca.Zvezda je nastupila u sastavu: Vesić, Spajić, Jovanović, Krneta, Reljić, Mijailović, Dimitrijević, Čikić, Asamoa, Ožegović, Dauda. Rezerve su bili: Đorđev, Stojković, Ristić, Lazić, Tišma.Meč je obeležio Nigerijac Abiola Dauda, koji je postigao het-trik, a bio je i centralna figura na utakmici. Prvotimci Zvezde, koji se pripremaju za duel sa Radničkim iz Niša u domaćem prvenstvu, bodrili su sa tribina svoje saigrače.