BAJERN JOŠ ČEKA: Borusija pobedila u Štutgartu

Ništa od slavlja

Borusija je u gostima nadigrala Štutgart s 2:1

ŠTUTGART - Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su u gostima ekipu Štutgarta s 2:1 u meču 27. kola Bundeslige.Golove za goste dali su Pišček u 29. i Levandovski u 82. minutu. Jedini strelac za domaći tim bio je Maksim u 63. minutu. Neven Subotić odigrao je ceo meč za goste.Majnc i Verder igrali su 1:1. Šalai je u prvom minutu doneo vođstvu domaćinu, a izjednačio je Hunt u 69. Za goste je igrao srpski fudbaler Aleksandar Ignjovski.Leverkuzen je u gostima nadigrao Fortunu s 4:1, dok je Hanover bio bolji od Augsburga s 2:0. Frajburg je na svom terenu nadigrao Borusiju Menhengladbah s 2:0. Šalke je u Gelzenkirhenu nadigrao Hofenhajm s 3:0.Prvo mesto na tabeli drži Bajern sa 72 boda, dok je Dortmund drugi s 52.