NIKO ZADOVOLJAN: Atletiko i Valensija podelili bodove

PRIMERA

Osvojenim bodom ne mogu da budu zadovoljni ni jedni ni drugi, jer su propustili sjajnu priliku da ostvare pomak na tabeli

MADRID - Fudbaleri Atletiko Madrida i Valensije odigrali su nerešeno 1:1 derbiju 29. kola španske Primere.Osvojenim bodom ne mogu da budu zadovoljni ni jedni ni drugi, jer su propustili sjajnu priliku da ostvare pomak na tabeli.Atletiko nije iskoristio sjajnu šansu da pretekne na drugom mestu Real Madrid, koji je u subotu osvojio samo bod u Saragosi, dok je valensija propustila priliku da pobedom dođe na deobu četvrtog mesta."Slepi miševi" su poveli na Visente Kalderonu golom Žonasa u petom minutu meča, međutim, samo minut kasnije fenomenalni Radamel Falkao postavio je konačan rezultat na meču (1:1).