TEŠKO BEZ MESIJA: Fabregas spasao Barsu

Minimalna pobeda nad Levanteom

Jedini gol na utakmici postigao je Vilja u 84. minutu

BARSELONA - Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu ekipu Levantea rezultatom 1:0 u meču 32. kola španske Primere.Katalonski klub je teško stigao do tri nova boda, a videlo se da nedostaje Lionel Mesi, koji se oporavlja od povrede i čuva za prvi meč polufinala Lige šampiona protiv Bajerna.Jedini gol na utakmici postigao je Cesk Fabregas u 84. minutu. Ekipa sa Nou Kampa nije iskoristila penal u prvom poluvremenu, pošto je Navas zaustavio udarac Vilje sa 11. metara. Erik Abidal odigrao je ceo meč za domaći tim i to po prvi put posle povratka na teren.Real je ranije danas pobedio Betis s 3:1, dok su Granada i Valjadolid igrali 1:1. Valensija je s 5:1 pobedila Malagu.Barselona drži prvo mesto na tabeli sa 84 boda, dok je Real drugi s 71.