Hrvati se mučili sa amaterima iz Lihtenštajna!

Dva gola Eduarda

Eduardo je u samom finišu meča spasio ugled Hrvata

Fudbalska reprezentacija Hrvatske posle velike muke uspela je da savlada na gostovanju selekciju Lihtenštajna rezultatom 3:2.Iako su Hrvati očekivali da će lagano uz goleadu savladati nejakog protivnika, izabranici selektora Štimca su se prilično obrukali.Hrvatska je povela golom Eduarda, Lihtenštajn je izjednačio, a onda je usledio gol debitanta Rebića. U nastavku meča Polverino je ponovo vratio domaćina u meč (2:2), a u 86. minutu Eduardo je spasio čast Hrvata.

Nakon punih 14 godina večeras su se na Vembliju sastali jedni od najvećih reprezentativnih rivala - Engleska i Škotska.

Naš rival iz kvalifikacione grupu, selekcija Belgije, odigrala je bez golova sa Francuskom, dok je Makedonija ubedljivo savladala Bugarsku (2:0).