NOVI KIKS NOVOSAĐANA: Vojvodina ponovo bez pobede

Voždovac izborio remi

Vojvodina je i u drugom kolu domaćeg šampionata remizirala

BEOGRAD - Fudbaleri Vojvodine ni posle drugog kola nisu uspeli da zabeleže pobedu u Super ligi, pošto su danas u Beogradu odigrali 1:1 s novajlijom Voždovcem, u drugom kolu takmičenja. Vojvodina je u prvom kolu odigrala 0:0 s Donjim Sremom, a danas je povela preko Envera Alivodića u 65. minutu, ali je Voždovac izjednačio u 81, kada je već opao tempo. Nemanja Obradović je dodao loptu do Adama Marušića, a ovaj je lako savladao Mateja Delača. Radnički 1923 je na svom terenu posle preokreta pobedio novajliju Napredak sa 2:1. Kruševljani su poveli u 41. minutu golom iskusnog Nenada Mirosavljevića. Kragujevčani su u drugom poluvremenu zaigrali bolje i na kraju izjednačili u 66. minutu golom Srđana Petrovića. Radnički je tada imao inicijativu, a do trijumfa je došao u 90. minutu iz penala koji je iskoristio Bojan Beljić. Spartak je kod kuće pobedio OFK Beograd golom Miljana Milivojeva u 82. minutu. Subotički klub je pre početka meča odao počast svojim igračima koji su zabeležili 100. nastup za "golubove", tako da su Darko Puškarić i Branimir Aleksić dobili plakete. Novi Pazar je osvojio prve ovosezonske bodove pošto je kod kuće pobedio Rad sa 1:0 u otvorenoj i borbenoj utakmici. Gosti su u drugom poluvremenu napadali, ali nisu uspeli da dođu do izjednačenja. Ovo je "građevinarima" drugi poraz u sezoni.