Slušaj vest

Srpski reprezentativac Dušan Vlahović nije u planovima Juventusa i Igora Tudora za narednu sezonu, a gde će sjajni golgeter nastaviti karijeru postala je prava sapunica leta.

Prema informacijama iz Italije, sada je Milan navodno zainteresovan i  bivši Vlahovićev trener Masimilijano Alegri.

Međutim tu postoje dva problema.

Vlahović ima još godinu dana ugovora sa Juventusom, a zbog velike plate koju ima od 12 miliona evra, klub ne može tek tako lako da pronađe novu sredinu za igrača, koji je spreman i da presedi sezonu ukoliko tako odluči stručni štab i odradi svoj ugovor do kraja.

Masimilijano Alegri i Dušan Vlahović Foto: EPA Luca Zennaro, Printscreen/Instagram, EPA/ALESSANDRO DI MARCO

 U Saudijskoj Arabiji, koja je navodno bila opcija, novac ne bi bio problem, ali Dušan Vlahović tamo ne želi.

Stoga Milan želi da  ga Juventus besplatno pusti kod njih ili eventualno pusti sa simboličnu sumu, što i nije toliko nemoguće. Drugi uslov  je značajno manja plata koju bi Milan dao za njega. Ona bi bila  čak i više nego duplo manja.

Dušan Vlahović daje gol za Juventus Izvor: ArenaSport