Slušaj vest

Francuski napadač prethodno je već bio odsutan zbog povrede butine, a u petak je bio prisutan na početku timskog treninga u Kampusu PSŽ-a, zajedno sa levim bekom Nunom Mendesom, koji se, prema svemu sudeći, oporavio od uganuća kolena.

"On poboljšava svoju formu. Možda će početi normalno da trenira. Moramo da budemo oprezni i da vidimo kako će reagovati na opterećenje. U narednim nedeljama videćemo Dembelea ponovo na terenu", rekao je trener PSŽ-a Luis Enrike.

Dembele je već propustio više od šest nedelja zbog povrede butine zadobijene 5. septembra u dresu reprezentacije Francuske.

Iz kluba je saopšteno da je Dembele "u završnoj fazi oporavka", dok Ašraf Hakimi i Dezire Due "nastavljaju individualni rehabilitacioni program".

(Beta)

Grobari skandiraju Žocu Izvor: Kurir