HAOS NA KARABURMI: Predsednik niškog Radničkog napao sudiju Maju Vujovića

Novi skandal

Prvi čovek ekipe iz Niša vređao arbitra meča protiv OFK Beograda optuživši ga da je pokrao goste

BEOGRAD - Predsednik Radničkog iz Niša Darko Bulatović verbalno je napao glavnog sudiju meča protiv OFK Beograda Maju Vujovića. Nišlije su poražene rezultatom 2:1 na Karaburmi, a Bulatović je na poluvremenu i po završetku meča pretio arbitru i javno ga prozivao da je pokrao njegov klub.

Bulatović je pri ulasku fudbalera u svlačionice na poluvremenu pretio Vujoviću, ali su redari brzo reagovali i sklonili ga iz restriktivne zovne. Čelnik Radničkog je nastavio sa uvredama po izlasku igrača na drugo poluvremene, kao i po završetku meča.

Prvi čovek Nišlija je prozivao Vujovića da je "pokrao Radnički", dok je Vujović u prolazu upitao "da li je bio tako hrabar i goropadan i prema sudijama u Nišu na meču protiv Partizana".

OFK Beograd je na debiju novog trenera Zlatka Krmpotića sa 2:1. "Romantičari" su poveli iz penala u 26. minutu golom Damjanovića, vođstvo je povećao Živković autogolom u 35. minutu, dok je konačan rezultat u 50. postavio Saša Stojanović iz penala.