PANIONIOS SILAN: Duvnjak odličan protiv Apolona

Sjajna partija srpskog košarkaša

Košarkaši Panioniosa zabeležili su ubedljivu pobedu u pretposlednjem kolu grčkog prvenstva, savladavši ekipu Apolona iz Patre rezultatom 79:47, uz sjajnu partiju Uroša Duvnjaka

Košarkaši Panioniosa zabeležili su ubedljivu pobedu u pretposlednjem kolu grčkog prvenstva, savladavši ekipu Apolona iz Patre rezultatom 79:47, uz sjajnu partiju Uroša Duvnjaka. Srpski košarkaš je meč završio sa 17 poena uz odličan šut iz igre, 4-6 za dva i 3-5 za tri poena. Duvnjak je na terenu proveo nepuna 23 minuta. Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Kevin Lengford sa 19 poena. Pobednik ovog meča nijednog momenta nije dolazio u pitanje, pošto je domaći tim već u prvoj četvrtini imao ubedljivih +16, da bi poslednji period igre dobili sa 18 poena razlike. Duvnjakov tim se istakao u dobrom šutu za tri poena, gde su ostvarili procenat od 52,4 odsto. Panionios je tako potvrdio da ce prvi deo sezone završiti na trećem mestu. U predstojećem plej-ofu, potencijalni rivali ekipi iz Nea Smirnija su Aris i KAO Drama. Panionios poslednji meč regularnog dela šampionata igra 3. maja kada gostuje Olimpijakosu.