RADONJIĆ ZADOVOLJAN: Ključ pobede dobra odbrana i laki poeni

Trener Crvene zvezde posle pobede nad Baskonijom

Odigrali smo veom dobro u prvom poluvremenu, posebno na početku utakmice u odbrani, napadu, svuda, rekao je Radonjić

Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić bio je veoma zadovoljan posle velike pobede nad Baskonijom (87:69), koja je crveno-bele dovela nadomak plasman u narednu fazu takmičenja.

"Odigrali smo veom dobro u prvom poluvremenu, posebno na početku utakmice u odbrani, napadu, svuda.

Stekli smo veliku prednost posle prvih 20 minuta. Naša odbrana primorala je Baskoniju na devet izgubljenih lopti u tom periodu, a sa druge strane postizali smo lake poene, što je bilo veoma važno.

U nastavku smo kontrolisali utakmicu. Već u četvrtak imamo novi meč protiv Panatinaikosa i nadam se da ćemo biti spremni za to", rekao je Radonjić.