NAJBRUTALNIJA PROZIVKA U ISTORIJI! Kontroverzni gazda Panatinaikosa stavio CRVENE TANGE na klupu Olimpijakosa i tako poslao JASNU PORUKU ljutom rivalu! (VIDEO, FOTO)

LUDILO U ATINI

Neverovatne scene obeležile su polufinalni meč Kupa Grčke između Panatinaikosa i Olimpijakosa.

Polufinalna utakmica je prekinuta nakon što su igrači Olimpijakosa početkom treće četvrtine odbili da nastave da igraju zbog suđenja. U prvih 20 minuta meča imali su velikih prigovora na suđenje.

Nakon što su im za samo 28 sekundi igre u trećoj deonici dosuđene tri lične greške, odlučili su da napuste parket. Rezultat je bio 40:25 u korist Panatinaikosa.

Celu situaciju dodatno je začinio kontroverzni gazda PAO-a, Dimitris Janakopulos, koji je na klupu ljutog rivala stavio crvene tange i tako poslao jasnu poruku svom najvećem rivalu.

"To je nedopustivo! Pobeđuješ ili gubiš na parketu. Isgleda da nemaju da daju plate igračima, bacili su peškir i sad kažu da im sudije ne valjaju. Možda familija Angelopulos želi da napusti Olimpijakos, pa hoće sve da svale na sudije", rekao je prvi čovek Panatinaikosa.

Meč je registrovan rezultatom 20:0 u korist Panatinaikosa, koji će u finalu Kupa Grčke igrati protiv PAOK-a.