CRNO-BELI BEZ PROBLEMA: Partizan sa plus 30 protiv Novog Pazara krenuo u odbranu Žućkove levice (VIDEO)

kup radivoja koraća

Košarkaši Partizana savladali su Novi Pazar u meču četvrtfinala Kupa Radivoja Koraća u Nišu - 102:72

1 / 18 Foto: Starsport©

Pazarci su se držali samo u prvoj četvrtini, da bi ekipa Trinkijerija krenula silovito u nastavku i na poluvreme otišla sa rezultatom 51:35.

Drugo poluvreme predstavljalo je rutinu za aktuelnog šampiona Kupa, pa je trener crno-belih dao šansu Pecarskom (14 poena) Trifunoviću kao i novom pojačanju Jaramazu koji su igrom opravdali dobijene minute.

Gagić je meč završio sa 26 poena, dok je Radonjić sa 21 bio najefikasniji u timu Novog Pazara.

Protivnik u polufinalu crno-belom timu biće FMP koji je ubedljivo pobedio tim Svetog Đorđa sa 112:58.

U petak mečeve igraju Crvena zvezda i Dinamik, odnosno Mega i Borac.