TO JE BOBI - VIŠE POENA NEGO MINUTA! Neverovatni Luka Dončić brojao do 40! (VIDEO)

PORAZ DALASA

Još jedan poraz Dalasa posle triler završnice...

Dalas Maveriksi doživeli su poraz od Finiksa posle izuzetno uzbudljive završnice 117:115.

Dalas je bio odličan u prvom poluvremenu, čuvao je prednost sve polovine treće četvrtine, kada se razgoropadio Devin Buker i preuzeo utakmicu u svoje ruke.

Srpski centar Boban Marjanović sjajno je iskoristio svoje minute na terenu. Imao je osam poena i tri skoka za svega šest minuta provedenih u igri.

Ubedljivo najefikasniji na ovoj utakmici bio je neverovatni Luka Dončić! Mladi Slovenac imao je impresivan dabl-dabl, ubacio je 40 poena i upisao 11 asistencija i osam skokova.

Sjajan je bio i Prozingis, koji je utakmicu završio sa 30 postignutih poena.

U pobedničkom timu najefikaniji je bio Buker sa 30 poena, dok je Riki Rubio ubacio 20.

Dalas je obezbedio plasman u plej-of prvi put od 2016. godine, zahvaljujući porazu Memfisa od San Antonija.