TRENUTAK POSLE KOG JE SRBIJA PRESTALA DA IGRA: Nesvakidašnja situacija, Orlovi imali +14, a onda je zbog ovoga PREKINUT MEČ! VIDEO

neobjašnjivo

Košarkaši Srbije doživeli su poraz na gostovanju Belgije, nakon što su protivniku dozvolili veliki preokret u poslednjoj četvrtini.

Najveća razlika na meču je bila 14 poena, a Orlovi su na kraju treće četvrtine imali devet poena prednosti, a onda se nešto čudno dogodilo na samom startu poslednje deonice nakon čega se igra ekipe Svetislava Pešića potpuno raspala.

Samo 20 sekundi nakon starta četvrte četvrtine, deo reflektora koji obasjavaju teren su prestali sa radom što je izazvalo pauzu u Monsu.

Nakon kratkog prekida, utakmica je nastavljena, a naša selekcija je odigrala izuzetno loše.

Belgija je serijom 12:2 stigla do prve prednosti još od uvodnih minuta utakmice, a Srbija je za celu četvrtinu postigla samo šest poena.