SAMO JE JEDAN KRALJ! JOKIĆ UNIŠTIO LEJKERSE I LEBRONA DŽEJMSA: Somborac ispisao istoriju novim tripl-dablom VIDEO

Kompletna dominacija

Košarkaši Denvera pobedili su u noći između subote i nedelje Los Anđeles Lejkerse rezultatom 133:96.

Utakmicu u Koloradu je obeležio aktuelni MVP lige Nikola Jokić.

Somborac je zabeležio tripl-dabl sa samo 28 minuta provedenih na parketu. Do tripl-dabla je stigao čak devet minuta pre kraja treće četvrtine. To mu je 65. tripl-dabl u NBA po čemu se izjednačio sa Džejmsom Hardenom na sedmom mestu večne liste NBA. Jokić je u sezoni upisao osmi tripl-dabl.

Veliku pomoć Jokiću su pružili Hajland sa 27 poena i Grin sa 26.

U ekipi Lejkersa Lebron Džejms je stao na 25 poena, a Rasel Vestbruk na 19.

Denver Nagetsi su trenutno šesti u Zapadnoj konferenciji sa učinkom 22-19. Lejkersi su na poziciji ispod sa 21 pobedom i 22 poraza.