ČEKAJ, ŠTA SE OVDE DEŠAVA?! Potpuni šok u Denveru - Nikola dao koš, ali ne za Nagetse (VIDEO)

ZBUNJENI

Denver Nagetsi su u noći između petka i subote doživeli ubedljivi poraz od Bostona, a noćas su pratili dešavanja na utakmicama ostalih timova u NBA.

Jedan susret je izazvao posebnu pažnju ljudi iz kluba, ali i navijača ekipe iz Kolorada.

U pitanju je utakmica Majamija i Šarlota koja je završena pobedom Hita rezultatom 132:115, a na tom meču je Nikola Jović postigao prvu trojku otkako je stigao u NBA.

Bio je to njegov četvrti nastup, proveo je u igri tek dva minuta, a šut sa distance bio je jedini.

Na prethodna tri meča, Jović je u proseku igrao nešto više od sedam minuta i beležio dva poena, a u Denveru su ostali zbunjeni kada su videli trojku koju je postigao.

Na zvaničnom nalogu Majamija na društvenoj mreži Tviter pohvalili su se pogotkom srpskog košarkaša i njegovog saigrača Džamala Kejna.

"Znamo da žleite da vidite trojke Nikole i Džamala", poručili su iz Majamija.

Verovatno nisu u Denveru ni pomišljali da bi takva rečenica mogla da se nađe na nalogu nekog drugog tima s obzirom na to da udarni dvojac Nagetsa čine Nikola (Jokić) i Džamal (Marej).