JOKIĆ ZBOG NURKIĆA URLAO NA SUDIJU! Nagetsi u senci TRAGIČNE VESTI pobedili Sanse, Srbin imao zapaženo veče (VIDEO)

NBA

Košarkaši Denvera pobedili su Finiks rezultatom 115:107 u prvoj pripremnoj utakmici pred novu sezonu NBA.

Na ovom meču videli smo okršaj Nikole Jokića i Jusufa Nurkića, nekadašnjih saigrača, a srpski košarkaš je za manje od 18 minuta igre postigao devet poena uz tri skoka i dve asistencije.

Tri od četiri četvrtine pripale su Nagetsima, a pokušaji Sansa u poslednjoj deonici nisu prošli, pa je na kraju ekipa iz Kolorada odnela pobedu.

Iako je u pitanju utakmica pred sezone, Jokić je imao i jednu burnu reakciju krajem prve četvrtine.

Kao i uvek dobro je čitao igru i pratio šta se dešava. Ostao je protiv nižeg i slabijeg igrača od sebe, a zatim je primetio da je Nurkić, koji bi ga inače čuvao, ostao pod košem.

Od sudije je tražio da dosudi "tri sekunde u reketu", a čak je i povisio ton tom prilikom.

Sve se završilo tako što je Jokić na kraju krenuo na koš nakon čega su sudije ipak reagovale.

Na ovoj utakmici istakao se bek Denveram Džulijan Strouter sa 20 poena, pet skokova i tri asistencije. U pitanju je bek koji je izabran kao 29. pik na prethodnom NBA draftu.

Utakmica je odigrana nakon tragične vesti o smrti oca Majkla Melouna, trenera Denvera.