KAPITEN SRBIJE U SJAJNOJ FORMI! Još jedna odlična partija Bogdanovića: Srbin "sipao" sa svih strana, Hoksi slavili! (VIDEO)

nba

Kapiten reprezentacije Srbije Bogdan Bogdanović pružio je još jednu dobru partiju u najjačoj ligi na svetu.

Košarkaši Atlante Hoks savladali su na gostovanju Vašington Vizardse rezultatom 136:108 uz dobru partiju srpskog asa Bogdana Bogdanovića.

Bogdan je za 20 minuta igre postigao 15 poena (6/9 šut iz igre), zabeležio tri skoka i jednu asistenciju.

Hoksi su rutinski zabeležili trijumf na ovom meču. Domaćin je uspevao da parira rivalu samo u prvoj denici. U drugom periodu Hoksi su napravili seriju i na poluvreme otišli sa dvocifrenom prednošću. U trećoj četvrtini su dokrajčili rivala, zahvaljujući sjajnoj realizaciji u napadu u jednom momentu imali su gotovo 30 poena prednosti.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Tre Jang sa 26 poena i 10 asistencija, a pratili su ga Deandre Hanter sa 20 i Bogdanović sa 15 postignutih poena.