JOKIĆA KAO NIKAD "IZDALI" SAIGRAČI! Denver pregažen u Juti! Srbin radio SVE, promašio SAMO JEDAN ŠUT, ali zato ostali...

NBA

Košarkaši Denvera izgubili su na gostovanju Juti rezultatom 124:111, nakon što su u poslednjoj četvrtini uspeli da donekle ublaže težak poraz.

Nikola Jokić je imao dobro veče, ali ne i podršku saigrača koji su šutirali katastrofalno, pa je utakmica rano bila rešena.

Srbin je meč završio sa 27 poena, 11 skokova i šest asistencija uz osam pogođenih od ukupno devet šuteva iz igre.

Na terenu je proveo 30 minuta, a napravio je i nekarakteristično veliki broj izgubljenih lopti - čak šest.

Juta je već posle prvih 12 minuta imala dvocifrenu prednost, koja je u nastavku samo rasla sve do poslednjih pet minuta.

U četvrtoj četvrtini je sve bilo rešeno, pa je Jokić igrao samo dva minuta, a minus Nagetsa u jednom trenutku je bio i 25 poena.

Kada se oduzme šut Srbina, ekipa iz Kolorada je pogodila 29 od 72 šuta iz igre.

Jutu je do pobede predvodio Lauri Markanen sa 26 poena i 12 skokova, dok je Kolin Sekston dodao 22 poena.

Denver je sada na učinku od 26 pobeda i 13 poraza, dok je Juta zabeležila 19. trijumf i ostala na 20 izgubljenih utakmica.