"NOVOM DŽORDANU" SE ZAVRTELO U GLAVI! POGLEDAJTE KAKO GA JE JOKIĆ PONIZIO PRED CELIM SVETOM! Srbin ga "nasamario" kao nikad niko!

spektakularno

Košarkaši Denvera pobedili su u "Target centru" ekipu Minesote rezultatom 117:90 i prednost Timbervulvsa u polufinalnoj seriji Zapadne konferencije NBA lige smanjili na 2:1.

Samo jedna asistencija nedostajala je Nikoli da zabeleži još jedan spektakularan tripl-dabl. Utakmicu je završio sa 24 poena, 14 skokova i devet asistencija, a upisao je i tri osvojene lopte i tri blokade.

Nikola je prilično mučio u prvom poluvremenu da dođe do poena, međutim, drugom poluvremenu Srbin je bio nezaustavljiv u napadu. Bio je nerešiva enigma za odbranu Minesote. Ponižavao je rivale sjajnim fintama, delio asistencije, pogađao iz svih pozicija i na kraju doveo svoj tim do ubedljivog trijumfa.

Ipak, jedan potez se posebno izdvaja kada je ponizio Entonija Edvardsa, a kako je to izgledalo pogledajte u priloženom video snimku: