"DŽABARI PARKER JE IGRAČ PARTIZANA..." Ostoja Mijailović otklonio dilemu - evo šta se dešava sa Amerikancem
Parker je, podsetimo, stigao u Beograd nakon što je drugi deo prošle sezone igrao na pozajmici u Huventudu.
Amerikanac ima ugovor sa crno-belima, međutim, nije se pojavio na okupljanju i prvom treningu na pripremama za sledeću sezonu.
"Džabari Parker je igrač Partizana i ima važeći ugovor sa klubom još godinu dana. Tačno je da je njegov dolazak bio želja prethodnog stručnog štaba, dok sadašnji stručni štab ima svoje planove i viziju ekipe za narednu sezonu", rekao je Ostoja Mijailović za "B92 sport".
Predsednik Partizana istakao je da klub u ovom trenutku zajedno sa Parkerom i njegovim predstavnicima pokušava da pronađe rešenje koje bi odgovaralo svim stranama.
"U ovom trenutku zajedno sa igračem i njegovim predstavnicima tražimo najbolje moguće rešenje, pre svega vodeći računa o interesima Partizana, ali i o korektnom odnosu prema igraču", naveo je Mijailović.
On nije želeo da prejudicira ishod pregovora, uz obrazloženje da razgovori još traju.
"Ovo je ozbiljna tema kojoj pristupamo sa posebnom pažnjom i ne bih želeo da izlazimo sa nepotpunim informacijama dok razgovori traju. Kada budemo imali konačan rasplet, blagovremeno ćemo obavestiti javnost", zaključio je predsednik Partizana.
Kurir sport/B92 sport
Bonus video: