LUDILO - PONIŠTEN GOL, VAR, STATIVE, CRVENI KARTON... BILO JE SVEGA! Meč Velsa i Irana je dosad najluđi na SP! (VIDEO)

KATAR 2022

Mundijal 2022 -

Gledali smo definitvno jednu od najluđih utakmica na Svetskom prvenstvu u Kataru, bar do sada. Uspeli su reprezentativci Irana da dođu do vredna tri boda pobedom nad selekcijom Velsa, i to u infarkt završnici - 2:0.

Iran

Iako su mnogi očekivali dosadnu utakmicu, bez pretarano šansi i ubuđenja, fudbaleri Irana i Velsa uspeli su da ljubiteljima fudbala prirede pravi užitak, jednom rečju - spektakl.

Posebno je zanimljiva činjenica da je upravo na ovoj utakmici viđen i prvi crveni karton na Mundijalu, a zaradio ga je golman Velsa, Henesi, u 85. minutu.

Prvi gol na utakmici pao je tek u osmom minutu nadoknade vremena, kada je Češmi sjajnim udarcem sa nekih 20 metara matirao protivničkog golmana i doneo veliku radost svojim navijačima.

Pobedu je overio Rezajan, samo dva minuta kasnije, odnosno u 100. minutu. Nakon ove utakmice, Vels se nalazi na poslednjem mestu na tabeli sa jednim osvojenim bodom, dok Iran zauzima drugu poziciju na tabeli sa tri boda na svom kontu.