FUDBALER KAMERUNA ODUŠEVIO IZJAVOM: EVO kako je uporedio SRBIJU I ŠVAJCARSKU, nekima se ovo sigurno NEĆE SVIDETI

KO JE JAČI

Mundijal 2022 -

Srbija i Kamerun remizirali su rezultatom 3:3 u meču drugog kola grupe G Mundijala u Kataru, a svoje utiske nakon utakmice izneo je fudbaler Kameruna, Gael Ondua.

On je istakao da je zadovoljan bodom u ovoj utakmici.

Zadovoljni smo. Nekad primiš glup gol, ali najvažnije je da smo pokazali dobru reakciju, postigli dva gola u drugom poluvremenu. Ovo je dobar rezultat, važan bod“, rekao je fudbaler Hanovera.

Gael Ondoua

Najviše pažnje izazvao je odgovor na pitanje ko je teži rival, Srbija ili Švajcarska.

Srbija, bez obzira na poraz od Švajcarske. Srbi su fizički jači, zahtevniji“, hvali Ondua srpski tim.

Ondua je u igru ušao u 67. minutu umesto Kundea, odmah nakon gola kojim je Kamerun izjednačio na 3:3.