PEŠIĆ POBESNEO PA OPSOVAO NA TAJM-AUTU: Kari vikao na košarkaše, evo zbog čega je POLUDEO (VIDEO)

MUNDOBASKET

Mundobasket -

Nije bio zadovoljan Svetislav Pešić igrom svojih košarkaša u prvoj četvrtini utakmice protiv Italije.

Posle sedam minuta utakmice rival naše selekcije imao je prednost rezultatom 20:10, nakon čega je Pešić tražio tajm-aut.

Bio je ljut zbog načina na koji su njegovi igrači igrali odbranu i to im je jasno stavio do znanja.

- Nemojte da dajete u desno! Zatvorite mu desnu stranu! Dva puta daje ekstra pas, mora da se igra jedan na jedan odbrana. Nemojte da z****avate! - rekao je Pešić.

U nastavku četvrtine Srbija je uspela da smanji zaostatak, pa je taj period igre završen rezultatom 23:19 za Italiju.