HAOS U MOJKOVCU: Domaći navijači pretukli rukometaše Budvanske rivijere

Incidenti

Sve je počelo koškanjem igrača na terenu

Hala sportova u Mojkovcu, bila je u subotu veče poprište teškog incidenta, kakav dugo nije viđen na rukometnim terenima u Crnoj Gori.U derbi utakmici između domaćeg Mojkovca i Budvanske rivijere, kod rezultata 14:20, u 39. minutu došlo je do koškanja dva igrača. Ubrzo su im se pridružili i ostali igrači, ali i publika koja je pretukla goste iz Budve.

Kada su se strasti nekako smirile, zvanična lica su zatražila da se hala isprazni, ali je na scenu stupio svemoćni gazda Mojkovčana, bivši funkcioner ANB Vladeta Vlatko Rakočević. On se jednostavno nije složio sa takvom odlukom delegata i sudija utakmice kojima je jedino preostalo da odsviraju kraj utakmice, koja će treće poluvreme dobiti pred dosciplinskim organima Rukometnog saveza Crne Gore, ali i nadležnim sudovima.