(VIDEO) NAJSJAJNIJE ODLIČJE ZA ZORANU: Arunovićeva donela zlato Srbiji na EI

Svaka čast

Arunovićeva je u finale ušla kao četvrta. Bobana Veličković je u kvalifikacijama osvojila 14. mesto

BAKU - Srpska takmičarka Zorana Arunović osvojila je zlatnu medalju na Evropskim igrama u Bakuu u streljaštvu u disciplini 10 metara vazdušni pištolj.Ona je u finalu pogodila 199,5 krugova. Srebro je pripalo Soniji Frakvet iz Španije, dok je treća bila Beloruskinja Viktorija Čaika.Arunovićeva je u finale ušla kao četvrta. Bobana Veličković je u kvalifikacijama osvojila 14. mesto."Jako dobar meč i dobar kvalifikacioni rezutat. Bilo mi je dosta teško, ali sam uspela da prevaziđem neke probleme koji su me mučili. Ovo mi je praktično najbolji rezultat u poslednje dve godine i srećna sam što sam konačno, posle nekog vremena uspela da uzmem medalju i napolju", rekla je Zorana po osvajanju zlatne medalje za Srbiju.