(VIDEO) AUUU, KAKAV GOL! OVO JE DEFINITIVNO POTEZ GODINE! Ostaćete bez daha kada vidite majstoriju Slovenca!

KAKVA MAJSTORIJA

Rukometaš Pari Sen Žermena ubedlivo su u Poljskoj savladali bivšeg prvaka Evrope Kjelce (34:28), a meč će ostati upamćen po magičnom potezu igrača domaćeg tima - Slovenca Deana Bombača.

Slovenac je na samom startu utakmice izveo potez koji se retko viđa na rukometnim mečevima.

Rukometaši Pari Sen Žermena pobedili su u prvom četvrtfinalnom meču EHF Lige šampiona Kjelce sa 35:28.

Sveci su već u prvih 30 minuta pokazali da su bolji rival, pa su na odmor otišli sa velikih 12 golova prednosti (22:10). U nastavku je poljski prvak uspeo da smanji rezultat, ali je pred revanš u minusu od sedam golova.

Najefikasniji u timu PSŽ bili su Luk Abalo, Mikel Hansen i Nikola Karabatić sa po pet golova, dok je na drugoj strani Aleks Dušebajev bio strelac sedam pogodaka.