Najnovije vesti

SJAJAN REZULTAT: Mrđan/Aleksić i Basta/Kolarić na tronu i u Novom Sadu
Foto: EPA

BEACH – VOLLEY – „BANKA POŠTANSKA ŠTEDIONICA BEACH – VOLLEY LIGA 2018.

SJAJAN REZULTAT: Mrđan/Aleksić i Basta/Kolarić na tronu i u Novom Sadu

Ostali sportovi

Gorana Mrđan i Aleksandra Aleksić u konkurenciji odbojkašica, odnosno Stefan Basta i Lazar Kolarić pobednici su sedmog turnira „Banka Poštanska štedionica beach – volley lige 2018.“, prvenstva Srbije u odbojci na pesku, koji je danas završen u Novom Sadu.

U konkurenciji odbojkašica, Gorana Mrđan i Aleksandra Aleksić su zabeležile peti uzastopni trijumf, pošto su danas u finalu savladale Anju Mesildžić i Milicu Beljanski sa 2:0, po setovima 21:13 i 21:15.

 

U meču za treće mesto, Marija Miljević i Tamara Miljević su pobedile Marčetić i Vasić sa 2:0, po setovima 21:13 i 21:10.

 

U finalu u konkurenciji odbojkaša, Stefan Basta i Lazar Kolarić su savladali Sašu Surlu i Ivana Lozića sa 2:0, po setovima 21:9 i 21:13.

U meču za treće mesto, Damjan Pušonjić i Vukašin Rajković su pobedili Nikolu Vujovića i Vlastimira Lukića sa 2:1, po setovima 18:21, 21:15 i 15:12.

Sve informacije sa turnira u Novom Sadu, rezultate, spisak učesnika i raspored utakmica, možete pronaći na: http://beachvolley.ossrb.org/#home1

 

Raspored i plasmani „Banka Poštanska štedionica beach – volley lige 2018.“:

 

1. Loznica (15 – 17. jun)

 

Seniorke:

 

1. Ketrin Hogan/Milena Matić

2. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

3. Nataša Savović/Katarina Raičević

Seniori:

1. Stefan Basta/Lazar Kolarić

2. Aleksandar Gavrilov/Miloš Milić

3. Đorđe Klašnić/Marko Plavšić

 

2. Paraćin (29. jun – 1. jul)

 

Seniorke:

 

1. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

2. Marija Miljević/Tamara Miljević

3. Nina Škarić/Maja Radović

 

Seniori:

 

1. Damjan Pušonjić/Vukašin Rajković

2. Saša Surla/Ivan Lozić

3. Aleksandar Gavrilov/Miloš Milić

 

3. Veliko Gradište (6 – 8. jul)

Seniorke:

1. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

2. Nataša Savović/Katarina Raičević

3. Tijana Basić/Irena Drobnjak

Seniori:

1. Saša Surla/Ivan Lozić

2. Aleksandar Gavrilov/Miloš Milić

3. Damjan Pušonjić/Vukašin Rajković

 

4. Zrenjanin (20 – 22. jul)

 

Seniorke:

 

1. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

2. Nataša Savović/Katarina Raičević

3. Marija Miljević/Tamara Miljević

Seniori:

1. Đorđe Klašnić/Marko Plavšić

2. Damjan Pušonjić/Vukašin Rajković

3. Aleksandar Gavrilov/Miloš Milić

 

5. Bač (27 – 29. jul)

 

Seniori:

 

1. Aleksandar Gavrilov/Miloš Milić

2. Damjan Pušonjić/Vukašin Rajković

3. Saša Surla/Ivan Lozić

 

6. Beograd (3 – 5. avgust)

 

Seniorke:

 

1. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

2. Nataša Savović/Katarina Raičević

3. Marija Miljević/Tamara Miljević

 

Seniori:

 

1. Stefan Basta/Lazar Kolarić

2. Saša Surla/Ivan Lozić

3. Damjan Pušonjić/Vukašin Rajković

 

7. Novi Sad 10 – 12. avgust

 

Seniorke:

 

1. Gorana Mrđan/Aleksandra Aleksić

2. Anja Meseldžić/Milica Beljanski

3. Marija Miljević/Tamara Miljević

 

Seniori:

 

1. Stefan Basta/Lazar Kolarić

2. Saša Surla/Ivan Lozić

3. Damjan Pušonjić/Vukašin Rajković

 

8. Sombor – finale 16 – 18. avgust

 

 

Kurir sport

Foto: EPA

 

 

 

RAZMENA SADRŽAJA

Inicijalizacija u toku...