icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Najnovije vesti

Espreso.rs


Adria media

PRVENSTVO SRBIJE U KAJAKU: Kanu klub BSK iz Borče novi šampion!
Foto: pRIVATNA ARHIVA

sjajno

PRVENSTVO SRBIJE U KAJAKU: Kanu klub BSK iz Borče novi šampion!

Ostali sportovi

U Bačkoj Palanci je održano Prvenstvo Srbije u mini kajaku. U konkurenciji 23 kluba, novi šampioni Srbije u ovoj takmičarskoj kategoriji je BSK iz Borče ispred šabačke Zorke i Dunava.

Borčani su u ukupnom plasmanu osvojili 319 bodova, Zorka je imala 210,5, Dunav 287…

 

Stefana Petrov, trener šampiona iz Borče se zahvalila svima koji su doprineli ovom rezultatu, pre svega mališanima koji vredno treniraju.

 

– Hvala na razumevanju, podršci, pomoći, na svim provedenim lepim, lošim, tužnim i srećnim trenutcima, na svakoj lepoj reči, na izlaženju u susret, na mora koja su odložena, na mora koja su planirana posle ovog takmičenja. Ovo je naš zajednički. Bože zdravlja, da ovako nastavimo i nikada se ne zaustavimo.

 

PRVENSTVO SRBIJE U MINI KAJAKU-REZULTATI FINALNIH TRKA

 

1 TRKA MK-4 500m Dečaci 2005/2006 10:00 pl. st. bod.

1 13 Subotić Igor-Pek Laslo-Ladocki Adam-Kobrehel Tamaš

Tisin cvet Senta 26,0

2 6 Stojanov Stevan-Kramer Vuk-Bunčić Luka-Babić Dario

Zmaj Zemun 24,0

3 3 Koledin Lazar-Vukmirović Stevan-Jegdić Vladimir-Lagundzin

Naum

Obilić Novi Kneževac 22,0

4 1 Števin Masimo - Basarić Filip - Lastovič Đerđ - Stojačić

Aleksandar

Bečej Bečej 20,0

5 11 Šarčević Filip

Luka-Šarčević Miloš-Radosavljević Steva-Mitrović

Zorka Šabac 18,0

6 12 Dubaić Nikola

Lazar -Karadžić Aleksa -Marinković Dušan -Marinković

Zabrežje Zabrežje 16,0

7 9 Konecki Matej-Dukić Miloš-Nikolić Marko-Savić Božidar

Vojvodina Novi Sad 14,0

8 8 Živković Marko-Jovanović Miloš-Bojanić Vladimir-Cvetić

Ognjen

Pančevo Pančevo 12,0

9 5 Ubavić Miloš-Petrović Jakov-Manjenčić Neven-Kuzmanović

Vojin

Zorka Šabac 10,0

10 2 Cvetković Danilo-Stevanović Todorović Relja

Strahinja-Mitrović Mihailo-

BSK Borča 8,0

11 7 Rajak Aleksandar-Đilas Nikola-Bosnić Aleksa-Mihajlović Dušan rez. Smiljanić Nikola, Jeftić Miroslav

Tarket B. Palanka 6,0

12 10 Jagodnik Aleksandar

Jovan-Ciganović Petar-Radojičić Mihajlo-Milašinović

AKK Beograd 4,0

13 4 Trubajić Stefan-Pragai Damjan-Levente Deak-Hamond

Aleksandar

Begej Zrenjanin 2,0

2 TRKA MK-2 500m DEČACI 2008 10:10 pl. st. bod. 1 6 Molnar Mateja - Radovanović Filip Bečej Bečej 21,0 2 10 Smiljanić Aleksa-Kerti Dane Panonija Apatin 19,5 3 13 Firez Filip-Šaković Todor BSK Borča 18,0 4 12 Malešević Veljko-Bršadinac Milan Elit B. Palanka 16,5 5 3 Farkaš Armin-Šmit Armin Tisin cvet Senta 15,0 6 11 Dukić Dragan-Berar Miloš Panonija Apatin 13,5 7 9 Perendija Đorđe-Konecki David Vojvodina Novi Sad 12,0 8 14 Berkeš Mate - Horti Mate Bečej Bečej 10,5 9 1 Pajić Ilija-Malić Milan Tarket B. Palanka 9,0 10 15 Jerinić Milan-Jerinić Mihajlo Zabrežje Zabrežje 7,5 11 7 Arsenov Đorđe-Stojanović Vuk Pančevo Pančevo 6,0 12 2 Bogosavljević Bogdan-Glišić Vuk Marina Progar Progar 4,5 13 8 Pilipović Sava-Ilić Luka Elit B. Palanka 3,0 14 16 Banov Relja-Maćoš Marko Obilić Novi Kneževac 1,5

3 TRKA MK-1 1000m Devojčice 2008 10:20 pl. st. bod. 1 15 Horvat Žofi Dunav Bezdan 18,0 2 3 Sarić Kaja BSK Borča 17,0 3 18 Stanimirovic Gorana F. Višnjić Višnjićevo 16,0 4 10 Jevrosimović Ana BSK Borča 15,0 5 9 Brunjai Karmen Dunav Bezdan 14,0 6 11 Urtajl Sonja Panonija Apatin 13,0 7 2 Delibašić Sofija Zorka Šabac 12,0 8 7 Mastalović Milica Val SR. Mitrovica 11,0 9 1 Novaković Luna Val SR. Mitrovica 10,0 10 16 Mihajlov Irina Sportiko Pančevo 9,0 11 5 Đenadić Sofija Zorka Šabac 8,0 12 4 Ikić Maja Tarket B. Palanka 7,0 13 13 Adžić Lana Marina Progar Progar 6,0 14 6 Vukelić Jana Vojvodina Novi Sad 5,0 15 8 Ledzinji Jelena Elit B. Palanka 4,0 16 17 Šeregi Kata Tisin cvet Senta 3,0 17 12 Trubajić Elena Begej Zrenjanin 2,0 18 14 Seke Renata Begej Zrenjanin 1,0

4 TRKA MK-2 500m Dečaci 2007. g. 10:30 pl. st. bod. 1 6 Kramer Ognjen- Marković Danilo Zemun Zemun 13,5 2 3 Petkovski Aleksandar-Jakovljević Mladen Zorka Šabac 12,0 3 8 Vejin Dušan-Bajilov Sergej Tarket B. Palanka 10,5 4 10 Banov Strahinja-Bajić Mateja Obilić Novi Kneževac 9,0 5 1 Stajčić Dušan-Marjanović Andrej AKK Beograd 7,5 6 4 Milašinović Aleksej-Šaković Relja BSK Borča 6,0 7 7 Halas Abel - Besedeš Mark Bratstvo Kanjiža 4,5 8 9 Tot Alex-Cvejić Ognjen Tisin cvet Senta 3,0 9 2 Srećković Strahinja-Obradović Lazar Zabrežje Zabrežje 1,5

5 TRKA MK-1 1000m Devojčice 2007 g 10:40 pl. st. bod. 1 16 Šokac Lana Panonija Apatin 18,0 2 13 Nađ Lara Bratstvo Kanjiža 17,0 3 6 Laušević Nataša Val SR. Mitrovica 16,0 4 17 Važić Mila Tarket B. Palanka 15,0 5 4 Mirković Tanja BSK Borča 14,0 6 19 Cvijetić Biljana F. Višnjić Višnjićevo 13,0 7 11 Baković Anđela BSK Borča 12,0 8 9 Dolovac Isidora Marina Progar Progar 11,0 9 3 Vitorović Jovana Marina Progar Progar 10,0 10 14 Našagaćin Slavica Vojvodina Novi Sad 9,0 11 7 Gojković Ana Zorka Šabac 8,0 12 8 Pokrajac Andrijana Zmaj Zemun 7,0 13 2 Kočiš Nikoleta Begej Zrenjanin 6,0 14 15 Mihajlović Vanja Zorka Šabac 5,0 15 18 Oluški Jana Obilić Novi Kneževac 4,0 16 1 Stojanović Aleksandra Val SR. Mitrovica 3,0 17 12 Tornai Hana Tisin cvet Senta 2,0 DQ 10 Kelemen Pana Tisin cvet Senta 0,0

6 TRKA MK-2 500m Dečaci 2006.g. 10:50 pl. st. bod. 1 4 Dadić Mihajlo-Brunjai Kornel Dunav Bezdan 19,5 2 2 Berec Balaž-Kobrehel Tamaš Tisin cvet Senta 18,0 3 11 Vještica Veljko-Dragosavljević Strahinja Tarket B. Palanka 16,5 4 13 Stojanov Stevan-Babić Dario Zmaj Zemun 15,0 5 7 Firez Luka-Tovarlaža Miloš BSK Borča 13,5 6 1 Loknar Ivan-Kufner Daniel Dunav Bezdan 12,0 7 5 Rajak Aleksandar- Đilas Nikola Tarket B. Palanka 10,5 8 6 Todorović Relja-Mitrović Mihailo BSK Borča 9,0 9 8 Petrović Lazar-Petrović Jakov Zorka Šabac 7,5 10 9 Nikolić Marko-Grahovac Petar Vojvodina Novi Sad 6,0 11 10 Lastović Đerđ - Perišić Nikola Bečej Bečej 4,5 12 3 Ciganović Petar-Milašinović Aleksandar AKK Beograd 3,0 prev. 12 Radojičić Mihajlo-Knežević Pavle AKK Beograd 0,0

7 TRKA MK-1 1000m Devojčice 2006 g. 11:00 pl. st. bod. 1 17 Nađ Eleonora Dunav Bezdan 17,0 2 19 Sarić Jana BSK Borča 16,0 3 10 Stojaković Ivana F. Višnjić Višnjićevo 15,0 4 16 Petović Hristina Liman Novi Sad 14,0 5 8 Kecman Katarina Zorka Šabac 13,0 6 7 Banjac Anja Tarket B. Palanka 12,0 7 13 Kajtez Anja Tarket B. Palanka 11,0 8 14 Ladanji Lidia Bratstvo Kanjiža 10,0 9 15 Rokvić Lena Elit B. Palanka 9,0 10 5 Bošković Andrea BSK Borča 8,0 11 3 Simić Sara Zorka Šabac 7,0 12 11 Trandafilović Lena Zemun Zemun 6,0 13 12 Vujović Staša Panonija Apatin 5,0 14 9 Eđed Rebeka Dunav Bezdan 4,0 15 4 Horvat Milica Marina Progar Progar 3,0 16 1 Orelj Milica Elit B. Palanka 2,0 17 18 Hegesiš Anastazija Begej Zrenjanin 1,0

8 TRKA MK-2 500m Dečaci 2005.g. 11:10 pl. st. bod. 1 7 Andrić Nikolas-Kevago Levente Dunav Bezdan 22,5 2 5 Vignjević Stefan-Alimpić Nemanja Zabrežje Zabrežje 21,0 3 4 Živković Marko-Bojanić Vladimir Pančevo Pančevo 19,5 4 9 Koledin Lazar-Vukmirović Stevan Obilić Novi Kneževac 18,0 5 14 Kovandžić Stefan-Velisavljević Aleksa Marina Progar Progar 16,5 6 1 Dubaić Lazar-Marinković Nikola Zabrežje Zabrežje 15,0 7 2 Petrović Nikola-Radmanović Vladimir Val SR. Mitrovica 13,5 8 15 Ubavić Miloš-Popović Uroš Zorka Šabac 12,0 9 8 Stevanović Strahinja-Cvetković Danilo BSK Borča 10,5 10 11 Stanković Relja-Novaković Aleksa BSK Borča 9,0 11 6 Smiljanić Nikola-Mihajlović Dušan Tarket B. Palanka 7,5 12 13 Đukić Veljko-Trnavčević Luka Zorka Šabac 6,0 13 12 Pragai Damjan- Hamond Aleksandar Begej Zrenjanin 4,5 14 3 Sič Jovan-Sekulić Mihajlo Elit B. Palanka 3,0

prev.

16 Argirović Nikola-Savić Miodrag Zmaj Zemun 0,0

9 TRKA MK-1 1000m Devojčice 2005.g. 11:20 pl. st. bod. 1 15 Eđed Boglarka Dunav Bezdan 18,0 2 12 Gere Katalin Tisin cvet Senta 17,0 3 6 Dobo Petra Bratstvo Kanjiža 16,0 4 19 Bacelj Dina Tarket B. Palanka 15,0 5 13 Urtajl Dajana Panonija Apatin 14,0 6 4 Pešikan Tijana BSK Borča 13,0 7 3 Vejin Bojana Tarket B. Palanka 12,0 8 1 Djurić Milica Zabrežje Zabrežje 11,0 9 7 Rađenović Nikolina Elit B. Palanka 10,0 10 18 Toma Tijana Elit B. Palanka 9,0 11 8 Gubi Dora Bratstvo Kanjiža 8,0 12 2 Đorđević Natalija Zorka Šabac 7,0 13 5 Tibor Viktoria Dunav Bezdan 6,0 14 14 Gojković Jana Zorka Šabac 5,0 15 16 Radović Jana Vojvodina Novi Sad 4,0 16 11 Marković Natalija Zemun Zemun 3,0 17 10 Đorđević Emilija BSK Borča 2,0 18 17 Kojčić Bojana Begej Zrenjanin 1,0

10 TRKA MK-4 500m Dečaci 2007/2008 11:30 pl. st. bod.

1 1 Obilić Novi Kneževac 14,0

2 6 Tisin cvet Senta 12,0

3 4 Vojvodina Novi Sad 10,0

4 5 Zorka Šabac 8,0

5 7 Elit B. Palanka 6,0

6 2 Bečej Bečej 4,0

7 3 Zabrežje Zabrežje 2,0

56,0

11 TRKA MC-1 dečaci 2005/2008 11:40

2 Trnavčević Luka Zorka Šabac

Trka nije održana, jedan prijavljen čamac.

12 TRKA MK-4 500m devojčice 2005/2006 11:50 pl. st. bod.

1 4 Zorka Šabac 12,0

2 1 Elit B. Palanka 10,0

3 5 Tarket B. Palanka 8,0

4 3 Zabrežje Zabrežje 6,0

5 6 BSK Borča 4,0

DQ

Banov Strahinja-Bajić Mateja- Klepić Luka-Makrin Marko rez.Stanimirović Petar

Šmit Ferenc-Farkaš Armin-Tot Alex-Ladocki Čongor

Rnić Mihajlo-Berdnikov Timofi-Perendija Đorđe- Konecki David Predojević Filip-Ivković Bogdan-Nikolić Luka-Matić Luka Duvnjak Nemanja-Bršadinac Milan-Malešević Veljko- Sukara Veljko Radovanović Filip - Sirbik Zalan - Horti Mate - Vaštag Danilo Rasulić Boris-Jerinić Mihajlo-Obradović Lazar- Srećković Strahinja

Kecman Katarina - Moravčević Valentina - Gojković Jana Ledzinji - Simić Svetlana-Govedarica Sara

Lana-Rokvić Lena-Sukara Dunja Kajtez Anja-Runjo Jovana-Haška Mirjana-Paroški Andrea Djurić Milica-Simić Marija-Belić Milica-Karadžić Sara Jevrosimović Milica-Milanović Milica-Panevski Anđela- 2 Janković Durajlija Teodora-Lakićević Anastasija

Trandafilović Lena

Tamara-Marković Natalija-

Zemun Zemun 0,0

40,0

13 TRKA MK-2 500m DEVOJČICE 2008 12:00

pl. st. bod. 1 1 Horvat Žofi-Brunjai Karmen Dunav Bezdan 12,0 2 8 Sarić Kaja-Jevrosimović Ana BSK Borča 10,5 3 7 Loknar Anja-Kovačev Milica Dunav Bezdan 9,0 4 2 Delibašić Sofija-Đenadić Sofija Zorka Šabac 7,5 5 6 Dimitrijević Mina-Stojićević Aleksandra Zorka Šabac 6,0 6 4 Milanović Katarina-Moldovan Ivana BSK Borča 4,5 7 5 Rađenović Sofija-Kapelan Lana Tarket B. Palanka 3,0 8 3 Trubajić Elena-Seke Renata Begej Zrenjanin 1,5 54,0

14 TRKA MK-1 1000m DEČACI 2008 12:10 pl. st. bod. 1 2 Molnar Mateja Bečej Bečej 30,0 2 7 Kerti Dane Panonija Apatin 29,0 3 12 Lakićević Petar Zemun Zemun 28,0 4 17 Marinković Veljko Sportiko Pančevo 27,0 5 15 Smiljanić Aleksa Panonija Apatin 26,0 6 22 Cvijanović Marko Liman Novi Sad 25,0 7 24 Šaković Todor BSK Borča 24,0 8 18 Sirbik Zalan Bečej Bečej 23,0 9 28 Duvnjak Nemanja Elit B. Palanka 22,0 10 14 Pokrajac Đorđe Zmaj Zemun 21,0 11 1 Nikolić Luka Zorka Šabac 20,0 12 9 Rnić Mihajlo Vojvodina Novi Sad 19,0 13 8 Zlatkov Dimitrije Zabrežje Zabrežje 18,0 14 3 Apro David Bratstvo Kanjiža 17,0 15 4 Šlezak Aleksander Amon Dunav Bezdan 16,0 16 25 Cvijanović Luka Liman Novi Sad 15,0 17 30 Šmit Armin Tisin cvet Senta 14,0 18 26 Firez Filip BSK Borča 13,0 19 19 Banov Relja Obilić Novi Kneževac 12,0 20 10 Sukara Veljko Elit B. Palanka 11,0 21 23 Arsenov Đorđe Pančevo Pančevo 10,0 22 11 Stojanović Vuk Pančevo Pančevo 9,0 23 29 Bogosavljević Bogdan Marina Progar Progar 8,0 24 20 Malić Milan Tarket B. Palanka 7,0 25 13 Ivković Bogdan Zorka Šabac 6,0 26 27 Ninčić Luka Obilić Novi Kneževac 5,0 27 6 Glišić Vuk Marina Progar Progar 4,0 28 5 Erdelji Šamu Tisin cvet Senta 3,0 29 21 Rasulić Boris Zabrežje Zabrežje 2,0 DQ 16 Pajić Ilija Tarket B. Palanka 0,0 464,0

15 TRKA MK-2 500m DEVOJČICE 2007 12:20 pl. st. bod. 1 5 Duvnjak Adrijana-Sič Nevena Elit B. Palanka 15,0 2 8 Mirković Tanja-Baković Anđela BSK Borča 13,5 3 4 Laušević Nataša-Nenadić Miona Val Sr. Mitrovica 12,0 4 9 Marić Dragana- Damjanović Iva Obilić Novi Kneževac 10,5 5 7 Dolovac Isidora-Vitorović Jovana Marina Progar Progar 9,0 6 6 Važić Mila-Baćina Marija Tarket B. Palanka 7,5 7 10 Radovanović Tanja - Minčić Ivanka F. Višnjić Višnjićevo 6,0 8 1 Kelemen Pana-Tornai Hana Tisin cvet Senta 4,5 9 3 Gojković Ana-Mihajlović Vanja Zorka Šabac 3,0 10 11 Pokrajac Andrijana-Argirović Milica Zmaj Zemun 1,5

16 TRKA MK-1 1000m DEČACI 2007 12:30 pl. st. bod. 1 21 Kramer Ognjen Zemun Zemun 22,0 2 18 Petkovski Aleksandar Zorka Šabac 21,0 3 22 Pepelčević Marko Val Sr. Mitrovica 20,0 4 8 Bajilov Sergej Tarket B. Palanka 19,0 5 6 Halas Abel Bratstvo Kanjiža 18,0 6 1 Jakovljević Mladen Zorka Šabac 17,0 7 14 Ladocki Čongor Tisin cvet Senta 16,0 8 3 Delić Miljan Liman Novi Sad 15,0 9 19 Šaković Relja BSK Borča 14,0 10 9 Filimonović Vladimir KKMNKB Beograd 13,0 11 20 Makrin Marko Obilić Novi Kneževac 12,0 12 12 Mandić Mihailo Val Sr. Mitrovica 11,0 13 15 Marković Danilo Zemun Zemun 10,0 14 7 Berdnikov Timofi Vojvodina Novi Sad 9,0 15 4 Vejin Dušan Tarket B. Palanka 8,0 16 17 Besedeš Mark Bratstvo Kanjiža 7,0 17 11 Hamond Maksimilijan Begej Zrenjanin 6,0 18 10 Tomić Damjan Pančevo Pančevo 5,0 19 16 Milašinović Aleksej BSK Borča 4,0 20 13 Vaštag Danilo Bečej Bečej 3,0 21 2 Stajčić Dušan AKK Beograd 2,0 22 5 Cvejić Ognjen Tisin cvet Senta 1,0 17 TRKA MK-2 500m DEVOJČICE 2006 12:40 pl. st. bod. 1 3 Sarić Jana-Bošković Andrea BSK Borča 10,5 2 2 Ledzinji Svetlana-Govedarica Lana Elit B. Palanka 9,0 3 5 Nađ Eleonora-Eđed Rebeka Dunav Bezdan 7,5 4 6 Banjac Anja-Haška Mirjana Tarket B. Palanka 6,0 5 7 Knežević Milica-Stojićević Marija Zorka Šabac 4,5 6 4 Simić Marija-Belić Milica Zabrežje Zabrežje 3,0 7 1 Milanović Milica-Jevrosimović Milica BSK Borča 1,5 18 TRKA MK-1 1000m DEČACI 2006 12:50 pl. st. bod. 1 13 Dadić Mihajlo Dunav Bezdan 20,0 2 9 Brunjai Kornel Dunav Bezdan 19,0 3 1 Milanović Lazar F. Višnjić Višnjićevo 18,0 4 20 Berec Balaž Tisin cvet Senta 17,0 5 10 Basarić Filip Bečej Bečej 16,0 6 2 Kovač Adam Bratstvo Kanjiža 15,0 7 4 Vještica Veljko Tarket B. Palanka 14,0 8 5 Bunčić Luka Zmaj Zemun 13,0 9 12 Radosavljević Steva Zorka Šabac 12,0 10 16 Firez Luka BSK Borča 11,0 11 17 Tovarlaža Miloš BSK Borča 10,0 12 8 Savić Božidar Vojvodina Novi Sad 9,0 13 14 Dragosavljević Strahinja Tarket B. Palanka 8,0 14 3 Šarčević Miloš Zorka Šabac 7,0 15 11 Stojačić Aleksandar Bečej Bečej 6,0 16 22 Jovanović Miloš Pančevo Pančevo 5,0 17 18 Jagodnik Jovan AKK Beograd 4,0 18 6 Kovačević Marko Panonija Apatin 3,0 19 21 Trubajić Stefan Begej Zrenjanin 2,0 20 7 Grahovac Petar Vojvodina Novi Sad 1,0

 

 

19 TRKA MK-2 500m DEVOJČICE 2005 13:00 pl. st. bod. 1 5 Eđed Boglarka-Tibor Viktoria Dunav Bezdan 16,5 2 1 Gubi Dora - Dobo Petra Bratstvo Kanjiža 15,0 3 3 Bacelj Dina-Vejin Bojana Tarket B. Palanka 13,5 4 9 Đorđević Emilija-Pešikan Tijana BSK Borča 12,0 5 10 Toma Tijana-Sukara Dunja Elit B. Palanka 10,5 6 8 Lakićević Tamara-Durajlija Teodora Zemun Zemun 9,0 7 6 Rađenović Nikolina-Bošnjak Marija Elit B. Palanka 7,5 8 7 Đorđević Natalija-Moravčević Valentina Zorka Šabac 6,0 9 4 Runjo Jovana-Paroški Andrea Tarket B. Palanka 4,5 10 11 Karadžić Sara-Bajić Tara Zabrežje Zabrežje 3,0 11 2 Panevski Anđela-Janković Anastasija BSK Borča 1,5 20 TRKA MK-1 1000m DEČACI 2005 13:10 pl. st. bod. 1 12 Kevago Levente Dunav Bezdan 32,0 2 30 Števin Masimo Bečej Bečej 31,0 3 2 Smiljanić Luka Panonija Apatin 30,0 4 20 Šarčević Luka Zorka Šabac 29,0 5 25 Alimpić Nemanja Zabrežje Zabrežje 28,0 6 9 Vignjević Stefan Zabrežje Zabrežje 27,0 7 21 Ladocki Adam Tisin cvet Senta 26,0 8 4 Kovandžić Stefan Marina Progar Progar 25,0 9 5 Andrić Nikolas Dunav Bezdan 24,0 10 31 Petrović Nikola Val Sr. Mitrovica 23,0 11 3 Živković Mihailo Val Sr. Mitrovica 22,0 12 15 Kramer Vuk Zmaj Zemun 21,0 13 29 Juhas Denis Bratstvo Kanjiža 20,0 14 10 Kovač Stefan Zemun Zemun 19,0 15 26 Jegdić Vladimir Obilić Novi Kneževac 18,0 16 8 Mitrović Filip Zorka Šabac 17,0 17 18 Dukić Miloš Vojvodina Novi Sad 16,0 18 16 Cvetić Ognjen Pančevo Pančevo 15,0 19 28 Konecki Matej Vojvodina Novi Sad 14,0 20 17 Čuturić Milenko F. Višnjić Višnjićevo 13,0 21 27 Levente Deak Begej Zrenjanin 12,0 22 11 Lagundzin Naum Obilić Novi Kneževac 11,0 23 14 Velisavljević Aleksa Marina Progar Progar 10,0 24 1 Bosnić Aleksa Tarket B. Palanka 9,0 25 32 Stanković Relja BSK Borča 8,0 26 13 Živković Miloš Pančevo Pančevo 7,0 27 24 Savić Miodrag Zmaj Zemun 6,0 28 6 Sekulić Mihajlo Elit B. Palanka 5,0 29 22 Novaković Aleksa BSK Borča 4,0 30 7 Bajkučin Matija Begej Zrenjanin 3,0 31 23 Smiljanić Nikola Tarket B. Palanka 2,0

 

 

Kurir sport

Foto: Privatna arhiva 

 

 

 

 

 

 

NOVO! Od sada možete da komentarišete i na Kurir Viberu!
Pridružite nam se, podelite svoje mišljenje!

RAZMENA SADRŽAJA

Inicijalizacija u toku...

Facebook Registracija

Popunite ostala polja kako bi zavrsili registraciju

Prijavi se

ili

Registracija

Promeni lozinku

Upišite email i mi ćemo vam poslati poruku sa linkom za promenu lozinke.

Unesite novo korisničko ime i lozinku

Aktivacioni mail

Upišite email adresu na koju želite da vam se pošalje aktivacioni email.

Promena lozinke

Uspešno ste promenili lozinku.


Promena lozinke

Poslali smo poruku na Vašu email adresu sa linkom za promenu lozinke. Proverite Vaš inboks i kliknite na link u mailu. Ako se poruka na nalazu u inboxu proverite nepoželjne poruke (spam).


Aktivacija profila

Poslali smo poruku na Vašu email adresu sa linkom za aktivaciju Vašeg profila. Proverite Vaš inboks i kliknite na link u mailu. Ako se poruka ne nalazu u inboksu, proverite "nepoželjne poruke" (spam).


Aktivacija profila

Vaš profil je uspesno aktiviran. Hvala što ste se registrovali.