DERBI ZAČELJA PRIPAO DOMAĆINU: Novi Pazar u četiri seta bolji od Spartaka iz Ljiga!

SUPERLIGA

Odbojkaši Novog Pazara pobedili su večeras gostujući Spartak iz Ljiga sa 3:1 (25:19, 21:25, 25:16, 29:27), u poslednjoj utakmici 15. kola Superlige.

Novopazarce su predvodili Vanja Eremić i Marko Radosavljević sa po 20 poena, a pratili su ih Karlos Alomija sa 15 i Aleksa Polomac sa 10 poena.

Bolji od ostalih u poraženom sastavu bio je Nikola Gajević sa 20 poena, dok su Marko Maksimović i Gavra Medurić upisali 13, odnosno 10 poena.

Pred oko 350 gledalaca, meč u dvorani Pendik trajao je sat i 42 minuta.

Tri kola pre kraja ligaškog dela prvenstva, tim iz Ljiga je pretposlednji, deveti sa pet pobeda i 10 poraza, dok desetoplasirani Novopazarci imaju skor 4/10 i utakmicu manje.

Pazar u sledećem kolu gostuje Partizanu, a Spartak iz Ljiga dočekuje Crvenu zvezdu.