VELIKI USPEH ZA SRPSKO RVANJE: Viktor Nemeš osvojio bronzu na EP u Bukureštu! Ministar Udovičić prvi čestitao!

sjajno

Reprezentativac Srbije u rvanju grčko-rimskim stilom, Viktor Nemeš, osvojio je danas bronzanu medalju u kategoriji do 77 kilograma na Evropskom prvenstvu u Bukureštu.

U borbi za treće mesto Nemeš je pobedio Turčina Čengiza.

Nemeš je stigao do treće kontinentalne medalje, nakon dva srebra u ruskom Kaspijsku (2018) i Rigi (2016).

Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić čestitao je danas Viktoru Nemešu osvajanje bronzane medalje u rvanju grčko-rimskim stilom u kategoriji do 77 kilograma, na Evropskom prvenstvu u rvanju u Bukureštu.

"Sve čestitke Viktore na osvojenoj bronzanoj medalji na Evropskom prvenstvu u Bukureštu i nastavku impresivnog niza uspeha na najvećim svetskim takmičenjima. Čestitam i zahvalkujem se i tvom stručnom štabu i Rvačkom savezu Srbije! Srbiju činite ponosnom, i sa nestrpljenjem očekujemo sjajne rezultate i na predstojećim Olimpijskim igrama!“, naveo je ministar Udovičić u poruci Viktoru Nemešu.