JASMINA NAĐ ŠAMPIONKA SVETA U SUPERBANTAM KATEGORIJI: Subotičanka slavila nad Cinjel prekidom u 4. rundi

BOKS

Srpska bokserka Jasmina Nađ postala je šampionka sveta u superbantam kategoriji, pošto je u Martonošu savladala Sintiju Cinjel iz Mađarske.

Aktuelna svetska prvakinja, Sintija Cinjel pala je pred naletom 34-godišnje Jasmine Nađ.

Nađova je slavila prekidom u 4. rundi, čime je postala svetski šampion u superbantam kategoriji. Bio je to težak meč u kojem je Jasmina pokazala više borbenosti i energije.

Jasmina je pre nepuh mesec dana osvojila i zlatnu medalju na Prvenstvu Srbije u kategoriji seniorki do 56 kilograma, što je bila odlična uvertira pred meč za svetsku titulu.