STIŽU ČESTITIKE SA SVIH STRANA: Vladimir Batez čestitao odbojkašicama Srbije!

sjajno

Pokrajinski sekretar za sport i omladinu Vladimir Batez čestitao je danas odbojkašicama reprezentacije Srbije, Stručnom štabu i Odbojkaškom savezu Srbije na osvojenoj zlatnoj medalji i odbrani titule na Evropskom prvenstvu.

"Osvojiti tri zlatne medalje u nizu na velikim takmičenjima redak je istorijski podvig u našem sportu. Pokazale ste da ste apsolutni šampioni i da hrabrost, vredan rad i timski duh uvek pobedjuju", poručio je Batez u čestitki.

Batez je odbojkašicama poželeo "da zlatni niz nastave i medaljom u Tokiju na Olimpijskim igrama".

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije osvojila je juče Evropsko prvenstvo, pobedom u finalu nad ekipom Turske.

Srbija je pobedila domaćina sa 3:2 u setovima (21:25, 25:21, 25:21, 22:25, 15:13).

Srpske odbojkašice su odbranile titulu, a osvojile su ukupno treći trofej šampiona Evrope.